Dalšího pokračování se dočkala kategorie mladších žáků OFS Mladá Boleslav. Ze dvou základních skupin vznikly nové dvě skupiny, skupina „O titul“ a skupina „O umístění“. Kosořickému týmu bohužel unikla účast v lepší partě o pouhé tři body. Ale nevadí, i tak je o co hrát.
Prvním soupeřem v nově složené skupině byl tým z nedalekého Krnska. V základní skupině se Krnsku úplně nedařilo, získali 5 bodů z 18 zápasů, ale v posledním kole dokázali porazit Chotětov / Horky na jejich půdě o sedm branek. Přesto naši borci byli v tomto zápase papírovým favoritem a nic nebylo důležitější, než nepodcenit soupeře.
Hned po úvodním hvizdu se Kosořičtí ujali míče a z první akce se podařilo vsítit vedoucí branku. Pak ovšem na domácí padla pomyslná deka, kdy úplně nevycházely kombinace a finální přihrávka často adresátovi utekla do zámezí. V 16. minutě zápasu se podařilo navýšit skóre na rozdíl dvou branek ve prospěch Kosořic. Pak se ovšem Krnsko zhluboka nadechlo a začalo úřadovat zejména po rychlých protiútocích, které naše obrana nezvládala likvidovat. Dva z nich se jim podařilo zužitkovat a rázem bylo vyrovnáno. Naštěstí třetí branka Kosořic přinesla lehký klid před odchodem do kabin.
Druhý poločas byl ve znamení rychlého navýšení domácích o dvě branky, ale Krnsko stačilo reagovat a opět snížit. V závěru utkání ale byli aktivnější Kosořičtí a dvěma brankami potvrdili konečný výsledek a první výhru ve skupině o umístění. Výsledek mohl být ještě výraznější, ale v mnoha šancích se nepodařilo umístit míč mezi tři tyče branky.
SK KOSOŘICE – FK KRNSKO 6:3 (pol. 3:2)
Po delší době se tak na kosořickém hřišti ozval vítězný pokřik!
Další zápas odehraje náš tým U13 v neděli 26.4. od 9:30 na hřišti v Doubravě, kde se očekává velmi vyrovnané a napínavé utkání.
Děkujeme za podporu!



