Mladší žáci – proti Kněžmostu za bod!

image_pdfimage_print

Další mistrovské utkání mladších žáků odehrál náš tým v pátek od 17 hodin na domácí půdě proti týmu TJ Sokol Kněžmost. Hosté přijeli na utkání přesně v osmi hráčích hlavně z toho důvodu, že vinou překládání zápasů odehráli 3 zápasy ve 4 dnech, včetně toho našeho. Nicméně kvalita soupeře byla i tak znatelná, Kněžmost drží třetí místo v tabulce a podzimní vzájemné utkání skončilo 1:4 v neprospěch Kosořic.

Na začátku utkání převzaly Kosořice otěže utkání, bohužel se ve čtyřech vyložených gólových šancích nepodařilo trefit zařízení. Selhávali jsme i kombinačně ve středním pásmu, hosté se proto stále více nadechovali a podařilo se jim v 11. minutě utkání vsítit vedoucí branku a do šaten se tak nešlo s dobrou náladou.

V druhém poločase byla v týmu hostí velmi poznatelná skutečnost, že neměli žádného hráče na střídání. V několika fotbalových soubojích došlo i ke krátkodobému zranění hráčů, proto Kněžmost občas musel hrát i v oslabení. Našim nadějím se toho podařilo využít a postupně obrátili dvěma brankami skóre na 2:1. Utkání bylo velmi napínavé a vypjaté, hosté se nechtěli s porážkou smířit a bohužel pro nás se jim podařilo těsně před koncem vyrovnat po hrubé chybě naší obrany. Zápas tak zamířil do penaltového rozstřelu, kde byli šťastnější hosté a proměnili všechny tři pokusy. Střelec Kosořic bohužel trefil pouze tyč branky.

Z nadějně otočeného zápasu tak bereme bohužel pouze bod, ale v kontextu tak silného soupeře, jakým Kněžmost je, se tato skutečnost také počítá.

SK KOSOŘICE – TJ SOKOL KNĚŽMOST 2:3 po pokutových kopech (1:3 pen).

Aktuálně je ukončena základní část okresního přeboru mladších žáků a čekáme na rozlosování nadstavbové části, která by měla začít již tento týden, zatím však nevíme přesně kdy, s kým a kde budeme hrát.

Děkujeme za podporu!

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.